שאלות נפוצות- קורס עבודה בגובה

מעוניין לעבוד בגובה של 2 מטר ומעלה או בתוך בורות?

כל שעליך לעשות הוא קורס עבודה בגובה - מקסימום יומיים. עבודה בגובה היא שם כולל לעבודה על: סולמות, גגות, סלי הרמה (על מלגזה), במות הרמה, פיגומים, קונסטרוקציות, כניסה לחלל מוקף- בורות. לכל נושא יש זמן משלו והקורסים מותאמים במיוחד על פי הנושאים הרלוונטיים. שימו לב יש המון תאונות בזמן האחרון- במיוחד נפילה מפיגומים!!! לחצו כאן לעדכוני חדשות 


מי צריך לעבור קורס הדרכה לעבודה בגובה?

החל מ-2008 כל מי שעובד בגובה מעל 2 מטר חייב על פי החוק לעבור קורס עבודות בגובה.האחריות לביצוע הקורס מוטלת על העובד וכל דרגי ההנהלה בחברה בהתאם לתקנות הבטיחות לעבודה בגובה. חשוב לציין שמי שעובד בגובה ללא אישור עבודה בגובה אינו מבוטח במידה וחס וחלילה נופל.

כל כמה זמן יש קורס עבודה בגובה?

קורס עבודה בגובה מתקיים לפחות אחת לשבוע ובנוסף בתיאום מראש על פי נוחיות הלקוח.

לנוחיות הלקוחות, ניתו לקיים את הקורס בשטח המפעל לבודדים וקבוצות.
 
לכמה זמן תקפה תעודת אישור עובד בגובה?


התעודה תקפה על פי חוק לשנתיים בלבד מיום ביצוע הקורס. יש לרענן את התעודה כל שנתיים. ביה"ס מבצע רענוני עבודה בגובה פעם בשבוע וכן על פי נוחיות הלקוח.

האם תעודת עבודה בגובה צריכה להיות עליי כל הזמן?

כן! בסיום קורס עבודה בגובה מקבל התלמיד תעודה קטנה ואישור מודפס. את האישור (הדף הגדול שאתם מקבלים) יש לתייק במשרדי החברה ואת התעודה יש להחזיק בארנק או בכל מקום אחר שצמוד לעובד בשעות העבודה.
 

האם תעודת הכיס שנתתם לי בסיום הקורס מספיקה לעבודה בגובה?

לא! המטרה של תעודת הכיס שניתנה לכם היא שתהיה לכם תעודה זמינה להצגה בזמן שאתם עובדים בגובה (במידה ומגיעה ביקורת לאתר העבודה). בתעודת הכיס מופיעה תמונה שלכם והפרטים האישיים וכמובן נושאי הלימוד שעברתם. התעודה מוכיחה שלמדתם ואתם כשירים לעבוד בגובה. תעודת הכיס אינה מחליפה את התעודה הגדולה שאתם מקבלים מאיתנו. התעודה הגדולה מהווה רישיון עבודה בגובה, היא החשובה ועליה להיות מתוייקת במשרד במקום מסודר ומוגן.

מה צריך להביא לקורס עבודה בגובה?

יש להגיע לקורס עם נעלי עבודה סגורות ובגדים נוחים.
 
מה צריך להביא לקורס רענון עבודה בגובה?

לקורס רענון עבודה בגובה צריך להביא את התעודה הישנה של עבודה בגובה. הרענון מתבצע אך ורק על הנושאים עליהם עבר התלמיד קורס!


מהו מחיר קורס עבודה בגובה?

מחיר קורס עבודה בגובה או רענון עבודה בגובה נגזר ממספר מרכיבים. טלפנו אלינו לשמוע עליהם ולקבלת מידע על המחיר.

אם איבדתי את תעודת הכיס, אני יכול להמשיך לעבוד? מה עליי לעשות?

כן אתה יכול להמשיך לעבוד. חשוב לציין שהתעוטדה החשובה והקבילה בחוק היא התעודה הגדולה שקיבלת- זו שמתוייקת במשרד. 
בכל מקרה, ברגע ששמת לב שתעודת הכיס אבדה, עליך ליצור איתנו קשר, בטלפון 08-8592779 ונשמח להנפיק לך תעודה חדשה על סמך הנתונים שלך ששמורים אצלינו במערכת. 

האם יש קורסים ורענונים באזורים שונים בארץ או רק במרכז שלכם באזור התעשיה כנות?


קורסים ורענונים לעבודה בגובה יכולים להתבצע במפעל, בבית הלקוח או במרכז לבטיחות ונהיגה במבי באזה"ת כנות.
הקורסים והרענונים יכולים להתבצע במפעל במידה ויש במפעל כיתה מסודרת לחלק העיוני וכן מתקנים וציוד מתאים לתרגול ובחינה בחלק המעשי.
צרו קשר לשאלות נקודתיות בנושא- 08-8592779

 
האם ניתן לרכוש במכללת במבי גם ציוד מגן אישי לעבודה בגובה?


כמובן, ניתן לרכוש אצלנו ציוד בתקן אירופאי בעל מדרג שונה של מחירים ושימושים לעבודה בגובה היותאם אישית לסוג העבודה של הלקוח.